Asociacija rekomenduoja

Savo srities ekspertus, kurie pasidalins savo žiniomis ir padės auginti jūsų verslą.

asociacija vienijanti verslius žmones

Asociacijos rekomenduojami verslo partneriai

Rinkodara

Konsultacijos kuriantiems naujus projektus arba turintiems jau egzistuojantį verslą ir norintiems gauti patarimų kaip pagerinti rinkodaros rezultatus.

Asociacija rekomenduoja – Tautvydas Ptakauskas

„Sukaupta daugiau nei 10 metų patirtis ir „know-how“ B2B rinkodaros ir pardavimų srityje, dirbant su statybos įmonėmis, NT projektais bei inovatyviais StartUp projektais, todėl puikiai suprantu verslo poreikius. Padedu verslo įmonėms efektyviau vykdyti rinkodaros kampanijas naudojant profesionalias taktikas ir metodikas”.

Verslo akseleratorius asociacijos steigėjas Tautvydas Ptakauskas

+370 696 65402 / digitaltouchlietuva@gmail.com / www.digitaltouch.lt

Teisinės paslaugos

Didelę patirtį sukaupęs teisės ekspertas konsultuoja, suranda ir įgyvendina nestandartinius sprendimus Jūsų interesų naudai įvairiose praktikos srityse.

Asociacija rekomenduoja – Egidijus Langys

Egidijus Langys, Advokatų profesinės bendrijos AVOCAD partneris, advokatas, mediatorius (Lietuvos mediatorių rūmų steigėjas, narys), arbitras (Vilniaus komeercinio arbitražo teismo valdybos narys), Trakų Rotary klubo prezidentas. Pagrindinės veiklos sritys yra įmonių veikla ir valdymas, korporatyviniai ginčai, akcininkų ginčai, vadovų atsakomybė, įmonių (fizinių asmenų) nemokumas ir restruktūrizavimas, duomenų apsauga (BDAR), gydytojų atsakomybė, alternatyvūs ginčų sprendimo būdai versle (mediacija – arbitražas)“.

 

Egidijus Langys Verslo akseleratorius asociacijos steigėjas

+370 659 65989 / egidijus.langys@avocad.lt / www.avocad.lt

Verslo planų rašymas

Galime parengti kokybiškus, atitinkančius reikalavimus ir realiai įgyvendinamus verslo planus, kurie padėtų gauti paskolas iš kredito įstaigų arba padėtų pritraukti negrąžintinas ES paramas verslo finansavimui.

Asociacija rekomenduoja – Alius Valys

Buvęs ilgametis „Šiaulių verslo inkubatoriaus“ direktorius Feliksas Alius Valys, turintis 26 m. verslo konsultavimo ir planavimo patirtį, parengęs per 1500 įvairių verslo planų, paraiškų paramai gauti iš ES struktūrinių fondų ir nacionalinių valstybinių paramos programų ar bei privačių investuotojų.

Verslo akseleratorius asociacijos steigėjas Alius Valys

+370 687 99890 / alius777@gmail.com

Verslo steigimas-administravimas

Patarsime visais buhalteriniais ir steigimo klausimais, padėsime užregistruoti juridinį vienetą. Taip pat rasime pirmuosius klientus, darbuotojus, kursime ryšį tarp jūsų naujos įmonės ir tiekėjų. Pasirūpinsime, kad jūsų verslas taptų reikšmingu rinkos dalyviu!

Asociacija rekomenduoja – Mindaugas Citavičius

Ilgametę patirtį statybų sektoriuje sukaupęs Mindaugas puikiai supranta, koks svarbus čia yra sąžiningumas ir skaidrumas versle, todėl prieš keletą metų įgyvendino savo viziją ir sukūrė internetinį portalą www.programastatybai.lt kurio svarbi misija yra padrąsinti būtent „mažuosius“, savarankiškai paslaugas teikiančius asmenis jungtis į bendruomenę ir dirbti skaidriai.

Verslo akseleratorius asociacijos steigėjas Mindaugas Citavičius

+370 698 08205 / info@programastatybai.lt / www.programastatybai.lt

Asociacijos narius konsultuojame NEMOKAMAI!

Pildyti narystės prašymą