Ieškome/Siūlome

Asociacijos nariai gali rasti ir siūlyti, visas reikalingas paslaugas vienoje vietoje.

asociacija vienijanti verslius žmones
Naudingųjų mikroorganizmų koncentratai NAMIKO LT

Naudingųjų mikroorganizmų koncentratai

MB Namiko lt – dar vienas žingsnis į priekį, kad kiekvieno žmogaus stalą pasiektų Ramūno NAMIKO, ZOE, TurboRaugas- fermentuotų (raugintų) gėrimų koncentratai. Naudingųjų mikroorganizmų koncentratai, pradėti kurti Ramūno Račkausko dar 2012 metais-tai sveiko maisto sudedamosios dalys, keičiančios maisto savybes ir formuojančios sveiką mikrobiomą žmogaus viduje. Originalieji koncentratai, savo kokybės ir kainos santykiu, jau pelnė vartotojų pasitikėjimą. Parduodame idėjas ir produktus gerinančius kiekvieno žmogaus savijautą.

+370 615 80615 / info@namiko.lt / www.namiko.lt

B2B rinkodaros el knygos Digital Touch

B2B rinkodaros el. knygos

Metodinės el. knygos (PDF) B2B rinkodaros temomis skirtos B2B verslo įmonių vadovams ir rinkodaros srities specialistams, kurios praktiškai padės atsakyti į esminius su B2B rinkodara susijusius klausimus ir leis praktiškai bandyti pritaikyti perteiktas žinias ruošiant rinkodaros, internetinės svetainės ar turinio rinkodaros strategijas. Įsigyti galima internetu:

Ieškome buhalterinių įmonių dirbančių su B1 apskaitos programa

Ieškome buhalterinių įmonių dirbančių su B1 apskaitos programa

Dėl padidėjusių darbų apimčių ir klientų skaičiaus ilgalaikiam bendradarbiavimui ieškome buhalterinių įmonių dirbančių su B1 apskaitos programa. Detaliau telefonu.

Verslo akseleratorius nariai UAB Isolita

ISO standartų sertifikavimas, atitikties sertifikatų išdavimas

Operatyviai paruošiame dokumentus atitinkančius ISO standarto reikalavimus. Išduodame atitikties sertifikatus. Teikiame konsultacijas dėl diegimo. Įmonėms siūlome praktišką, greitą ir profesionalią pagalbą.

+370 672 55539 / info@isolita.eu / www.isolita.eu

Nataljab MB reklamos paslaugos

Facebook, Instagram, Google Reklama, Seo

Teikiame socialinių tinklų reklamos bei administravimo paslaugas. Seo paslaugos. SEO auditas NEMOKAMAI. Sprendimas Verslui! Naujų Klientų ir Pardavimų Didinimas Internetu!!!

+370 690 60267 / nataljabmb@gmail.com / Nataljab MB

Ieškome portalo www.programastatybai.lt partnerių užsienyje

Ieškome užsienyje gyvenančių tautiečių, kurie norėtų tapti portalo partneriais-ambasadoriais ir kviesite žmones bei verslus naudotis portalo paslaugomis užsienio šalyse. Vertinsime tai, jei sugebėsite įtraukti užsienio statybų įmones į portalą ir skatinsite įvairius bendradarbiavimus tarp Lietuvos ir užsienio įmonių, organizuoti online susitikimus tarp Lietuvos ir užsienio šalies kurią atstovausite, taip darydami savotiškus verslo ”tiltus”.

Rengiame statybos taisykles

Konsultacijos statybos sektoriuje dirbančioms įmonėms

Rengiame statybos taisykles, konsultuojame įmonių steigimo, pardavimo ir likvidavimo klausimais.

+370 620 99600 / Nerijus Šnaras

Elektros darbai Instaliacijos sparta

Elektros darbai

Elektros instaliacija, vidaus ir lauko darbuose. Ilgalaikė darbo patirtis, darbus atliek ir pats įmonės savininkas, kas garantuoja aukštus kokybės standartus bei greitus sprendimus vietoje!

 

Tapkite asociacijos nariu

Teisinės paslaugos

Pagrindinės veiklos sritys: įmonių veikla ir valdymas, korporatyviniai ginčai, akcininkų ginčai, vadovų atsakomybė, įmonių (fizinių asmenų) nemokumas ir restruktūrizavimas, duomenų apsauga (BDAR), gydytojų atsakomybė, alternatyvūs ginčų sprendimo būdai versle (mediacija – arbitražas)“

Rinkodaros paslaugos DIGITAL TOUCH

Rinkodaros paslaugos

Rinkodaros pagalba padedame verslo įmonėms efektyviau vykdyti rinkodaros kampanijas naudojant profesionalias taktikas ir metodikas. Pasirūpiname  rinkodaros strategijos suplanavimu, parenkame tinkamiausius komunikacijos kanalus, efektyviai paskirstome turimą biudžetą.

Įmonių steigimas ir administravimas MB PROGRAMA STATYBAI

Įmonių steigimas ir administravimas

Patarsime visais buhalteriniais ir steigimo klausimais, padėsime užregistruoti juridinį vienetą. Taip pat rasime pirmuosius klientus, darbuotojus, kursime ryšį tarp jūsų naujos įmonės ir tiekėjų. O, pasinaudoję portalo suteiktais įrankiais, turėsite galimybę įmonę itin lengvai administruoti MB „Programa statybai“ platformoje!

Verslo planų rašymas

Verslo planų rašymas

Galime parengti kokybiškus, atitinkančius reikalavimus ir realiai įgyvendinamus verslo planus, kurie padėtų gauti paskolas iš kredito įstaigų arba padėtų pritraukti negrąžintinas ES paramas verslo finansavimui.

+370 687 99890 / alius777@gmail.com

Asociacijos narius konsultuojame NEMOKAMAI!

Pildyti narystės prašymą